Ankara Cad. No:26 D:3 Kordonboyu, Kartal / İSTANBUL info@ikizlersigorta.com (0216) 353 68 86 (0541) 616 43 49 -> WHATSAPP
İkizler Sigorta

İKİZLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

İKİZLER SİGORTA Aracılık Hizmetlerine ait bir platform olup, firmamızın kurumsal çizgisi üzerine inşa edilmiştir. Kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri odaklı hizmetlerimizle 1992 yılından beri sürdürdüğümüz sigorta aracılık hizmetlerimizi online kanalları da en iyi biçimde kullanarak devam ediyoruz. En hızlı işlemleri en uygun fiyatlarla gerçekleştirip, müşterilerimize ihtiyacı olan tüm destek hizmetlerini vererek sigortalı olmanın huzurunu tam anlamıyla yaşamalarını sağlıyoruz.

Hasar işlemlerinizde ve poliçelerinizle ilgili sorunların bütününde süreçlere müdahil olup, aradaki en iyi bağlantıyı kuruyoruz. Böylece, optimum seviyede prim ödemeleri yaparak, hızlı çözümler elde edilebilen poliçelere sahip olmanızı sağlayabiliyoruz. Firmamızın öncelikli prensibi sigortalı olmanın gerekliliği olan gönül rahatlığının temin edilmesidir.

İKİZLER SİGORTAYI tercih ederek, sahip olduğunuz poliçelerden asla endişe etmeniz ve hasar sonrasını düşünmeniz gerekmez.